Hakkımızda

ARSLAN METAL | Ferforje ve Lazer Kesim

    ARSLAN METAL 2000 yılında demir doğrama atölyesi olarak kurulmuştur. Yılların verdiği tecrübe ve birikimle her geçen gün daha da ilerlemiş, bilgi ve birikimiyle birbirinden farklı tasarımlar ve mükemmel çalışmalar yapmıştır.

    İlk dönemlerinde sadece demir doğrama işleri yaparken geçen zaman içerisinde kendini geliştirmiştir. Ferforje bina kapısı, ferforje bahçe kapısı, ferforje duvar üzeri korkuluk, ferforje merdiven korkuluğu, ferforje balkon korkuluğu işlerinde birçok başarılı iş yapmıştır. Ayrıca çelik çatı işleri, çelik konstrüksiyon, pergola, otomatik kepenk, garaj kapısı vb. işlerde deneyimli hale gelmiştir.

    Gelişen teknolojinin insan hayatında tasarım anlayışını değiştirmiştir. Estetik açıdan daha güzel olması, her desen ve motifin işlenebilir olmasından dolayı CNC LAZER KESİM işleri günümüzde popüler hale gelmiştir.

    Metal işlerinde estetiğe önem verenlerin tercihi LAZER KESİM olmaktadır. ARSLAN METAL ise gelişen teknoloji ve değişen estetik anlayışına ayak uydurmuş ve ferforje işlerinin yanında CNC LAZER KESİM işlerinde de kendini geliştirmiştir.

    ARSLAN METAL; Lazer Kesim Bina Kapısı, Lazer Kesim Bahçe Kapısı, Lazer Kesim Dekoratif Ürünler, Lazer Kesim Tavan Kaplama, Lazer Kesim Balkon Korkuluğu, Lazer Kesim Pencere Korkuluğu, Lazer Kesim Duvar Üzeri Korkuluk, Lazer Kesim Merdiven Korkuluğu, Lazer Kesim Bina Dış Kaplama işlerinde tecrübeli kadrosu ile çok kaliteli ve estetik tasarımlar ortaya çıkarıp, başarılı işlere imza atmıştır.

    Ülkemizin geleceğine katkı sağlamak ve yarınlara daha güzel bir Türkiye bırakmak için sürekli çalışıyor ve ülkemizi gelecek nesiller için güzelleştiriyoruz…

 

Birbirinden güzel binlerce ürün içeren ürün kataloğumuz için lüften bizimle iletişime geçin.

Arslan Metal size her zaman en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır…

E-Mail: arslanmetal28@gmail.com

Tel: 0532 602 18 22

Tel: 0505 100 07 42

İnstagram: #lazerkesimdekoratif